Náplň práce: administrativní činnost spojená s chodem obchodního oddělení, příprava administrativních podkladů k jednání a výběrovým řízení, administrativa spojená s vývojem nového produktu na trh, komunikace s tuzemskými odběrateli- telefonicky a emailem.
Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe na podobné pozici výhodou, není podmínku, logické a kreativní smýšlení, reprezentativní a příjemné vystupování, dobrou znalost PC ( Excel, Word), samostatnost, flexibilitu, důslednost, komunikativnost, bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B (znalost Prahy a Středočeského kraje výhodou). Nabízíme: práci v prosperující a stabilní české společnosti, komplexní zaškolení, možnost profesního a osobního rozvoje, věrnostní benefit, stravenkový paušál, úhrada pojištění odpovědnosti za škodu. Nástup možný ihned.

Pracoviště: Hořovice, Hořovice
Datum nástupu: 20.09.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...