Dynamická a inovativní firma zaměřená na zdravý životní styl. Působící v oblasti mezinárodní dopravy, kde se specializuje na logistiku a distribuci čerstvých produktů. Firma je známá svým moderním přístupem k podnikání, využíváním pokročilých technologií a digitalizací procesů, což jí umožňuje efektivně řídit své operace a poskytovat služby na vysoké úrovni.
Nabízíme:

• klidné, příjemné pracovní prostředí
• mzda pro kterou Vás bude u nás bavit pracovat
• zázemí silné společnosti
• jedna směna
• flexibilní pracovní doba
• sleva na firemní produkty
• sick days
• firemní akce
• 25 dní dovolené
• spolupráce s odborníky
• stravenkový paušál
• penzijní připojištění
• jazykové kurzy a podpora osobního růstu
• možnost kariérního růstu

Náplň práce:

• plánování a koordinace přeprav
• optimalizace tras a efektivní využití dopravních prostředků
• denní komunikace s řidiči, dodavateli a zákazníky v angličtině

Požadujeme:

• velmi dobrá angličtina s denním využitím
• alespoň krátká zkušenost s plánováním mezinárodní dopravy
• touha pracovat s moderními technologiemi a nápady

Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Vlašim
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓