Máte zkušenosti s elektromechanickou údržbou výrobních linek a vynikáte v oboru elektro? Jste zvyklý na práci ve směnném provozu? Pak jste skvělým kandidátem pro tuto pozici a rádi o vás uslyšíme.
Nabízíme:

• Atraktivní mzdu až 55 000 Kč
• Balíček firemních benefitů
• Příspěvek na stravování
• Doprava zdarma
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Pevné zázemí a prostor pro kariérní růst
• Benefity v hodnotě až 12.000 Kč/rok
• Roční bonusy

Náplň práce:

• Zajišťování elektromechanické údržby výrobních linek a maximalizovat efektivitu zařízení výroby
• Spolupráce s mechaniky a operátory výroby na diagnostice a řešení poruch strojů, přístrojů a zařízení
• Evidence odebraných materiálů ze skladu náhradních dílů pro doplňování chybějících zásob na skladě
• Zpracování směnových hlášení, včetně popisu provedených oprav a údržby, času jejich provedení a charakteristiky závad

Požadujeme:

• Odborné vzdělání v oboru elektro
• Platná vyhláška 50/1978 odborné způsobilosti k výkonu činností na elektrických zařízeních a v elektrotechnice
• Znalost relevantní legislativy
• Silné komunikační dovednosti, pečlivost a rozhodnost
• Ochotu pracovat na 12 h směny

Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Týnec nad Sázavou
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Sdílejte pracovní nabídku...