Informace o pracovním místě

Jsi živnostník? Přidej se k nám!

Pojď se spolu s námi podílet na zvyšování kvality výrobků pro naše zákazníky!

Do našeho týmu, úspěšné mezinárodní společnosti SULCO Automotive Group, s.r.o. hledáme konzultanty pro práci v automobilovém průmyslu v lokacích Ostrov u Stříbra, Nýřany a Nová Hospoda - Bor.

Co bude vaším úkolem?

- vstupní / výstupní kontrola dílů
- vizuální kontrola komponentů pro odvětví automotive
- drobné opravy jednotlivých dílů
- konzultantská činnost v odvětví kvality

Požadujeme

Co od vás očekáváme?

- spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost
- skvělý zrak - spoléháme na vás, že chyby na výrobcích najdete a neuteče vám ani myš! :-)
- praxe v automotive a kvalitě je pro vás obrovskou výhodou
- živostenský list

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

- spolupráci s nadnárodní společností, s oceněním "Podnik roku 2023 v automobilovém průmyslu."
- odměna 220 Kč/hod
- skvělý tým spolupracovníků, kteří vám rádi pomohou se zapracovat
- možnost výjezdů na projekty v rámci celé ČR
- možnost spolupráce na projektech v zahraničí (DE, PL)

Jdeš do toho s námi?

- zašlete nám svůj životopis s platným telefonním číslem přes odpovědní formulář
- brzy se vám ozveme a doptáme se na to, co nás zajímá
- idelálně se potkáme na osobní schůzce ve Stříbře
- a pak ..... si doufám plácneme! :-)

Pracoviště: Stříbro, Stříbro
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 20 a více
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: OSVČ
Min. vzdělání: Základní
Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
Zadavatel: Iva Matejková
Lokalita: Stříbro
SULCO Automotive Group, s.r.o.

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓