Operátor výroby autosedaček Bor u Tachova od 154 Kč/hod.

Jste spolehlivý pracovník? Sháníte práci s ubytováním? Pak hledáme právě Vás!
Pro našeho klienta, který má výrobní závod v Boru u Tachova, hledáme schopné operátory na výrobu autosedaček.

Pracovní náplň
• Výkon práce na lince dle pracovního manuálu
• Kompletace sedaček do automobilů
• Manipulace s materiálem

Požadujeme

• Ochotu pracovat v 3směnném provozu (R-O-N)
• Manuální zručnost
• Pečlivost a spolehlivost, samostatnost
• Chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme

• Mzdu od 154 Kč/hod.
• 25 dnů dovolené
• Možnost ubytování
• Stravné: 1 plně dotované jídlo ve firemní restauraci, v případě, že je zavřená, kompenzuje se stravenkou v hodnotě 100 Kč
• Osobní ohodnocení
• Letní a zimní bonus
• Příspěvek na dovolenou, na dopravu, na sport/zdraví, na penzijní pojištění, adaptační bonus a mnoho dalšího
• Nadstandardní příplatky
• Míst výkonu práce: Nová Hospoda, Bor

Poznámka:
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat nebo odpovězte na inzerát.

Pracoviště: Bor, Bor
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 154 Kč/hod.
Počet míst: 5
Vhodné i pro: Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny, Absolventi
Min. vzdělání: Základní
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Kamil Bláha
Lokalita: Bor
Zavolat: Zobrazit kontakt 606776400
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)