Florea.cz, jednička v doručování květin v České republice, hledá spolehlivého řidiče pro důležitou pozici přepravy květin z holandské burzy.
Jste zkušený řidič, který rád řídí a ocení práci, která má smysl? Pak jste náš člověk!

Náplň práce:
• Přeprava čerstvých řezaných květin z květinové burzy v Holandsku do centrálního skladu u dálnice D5 u Plzně – 2x týdně.
• Logistika vratných obalů a balení květin.
• Kontrola kvality květin v Holandsku před nakládkou.
• Péče o svěřené vozidlo, které je vždy maximálně tři roky staré a plně servisované.

Požadujeme

• Řidičský průkaz skupiny B.
• Minimální nájezd 100 000 km na dodávkovém vozidle, ideálně v zahraničí.
• Čistý trestní rejstřík.
• Ochotu a spolehlivost – kvalita květin začíná u pečlivé přepravy!

Nabízíme

• Mzdu 48 000 Kč.
• Zajištění plného zaškolení a pravidelnou podporu.
• Moderní vozový park s plnou servisní podporou a pojištěním.
• Práci ve stabilní firmě s možností dlouhodobé spolupráce.

Máte zájem?

Zašlete svůj životopis na email poslat email Rádi vám poskytneme podrobné informace o výběrovém řízení, procesu zaškolování i o pracovní době.

Florea.cz – Vaše příležitost pracovat u jedničky v doručování květin v ČR!

Těšíme se na vás!

Pracoviště: Plzeň, Prvomájová 542/116, Plzeň
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 45 000 - 48 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Florea Holland s.r.o.
Zadavatel: Novák Vratislav
Lokalita: Plzeň
Zavolat: Zobrazit kontakt 722947144

Sdílejte pracovní nabídku...