Pro zahraniční výrobní společnost, která sídlí nedaleko Plzně, hledáme vhodné kandidáty (M/W/D) se zkušenostmi v HR i s vedením či participací na HR projektech/ na projektovém řízení.

Co bude Vaším úkolem?
příprava náborových strategií
vedení menších HR projektů
vedení a účast na pohovorech
administrativní činnosti pojící se s nástupem/ odchodem zaměstnanců

Požadujeme

ukončené SŠ vzdělání
víceletou praxi na pozici Personalisty, zkušenost na pozici HR BP velkou výhodou
zkušenost s vedením/ s participací na HR projektech podmínkou
znalost pracovního práva
komunikativní znalost Aj

Nabízíme

pracovní pozici pokrývající širokou škálu lidských zdrojů
možnost profesního růstu na pozici HR BP
skvělý tým kolegů
propracovaný systém benefitů

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám, prosím, svůj životopis.

Pracoviště: Plzeň, Plzeň
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 45 000 - 55 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.
Zadavatel: Veronika Rudolfová
Lokalita: Plzeň
Zavolat: Zobrazit kontakt 702143288
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓