Informace o pracovním místě

Co Vás čeká:
- Řízení provozu výroby jednoduchých a špaletových oken, Eurooken v profilu 68-96, HS portálů apod.
- Příprava a předání zakázek do výroby
- Zodpovědnost za dodržování technologických postupů a kvality výroby
- Optimalizace a dohled nad výrobními procesy
- Obchodně-technické řešení zakázek
- Vedení a hodnocení přibližně 10 pracovníků
- Zavádění efektivních řešení, zlepšování kvality výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SOU, SŠ - dřevařského či technického směru
- Zkušenosti v oboru dřevěných oken
- Praxe na obdobné pozici
- Znalost programu Klaes 7 výhodou
- Organizační schopnosti, spolehlivost, důslednost, aktivní přístup
- Schopnost týmové práce, zodpovědnost, dodržování daného systému
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- Aktivní znalost MS Office
První kontakt e-mailem.

Pracoviště: Plasy, Plasy
Datum nástupu: 15.08.2024
Mzda: 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.