Toto je velká profesní šance pro každého, kdo chce s námi rozpohybovat velké věci!

Chcete pracovat na unikátních projektech a spolupracovat s leaderem v oblasti vývoje přenosu dat ve vozidlech?

Trvalý růst, vysoká míra inovací, Hi-tech technologie a vysoká kvalita výrobků. To jsme my.
Přidejte se k nám :)

Na co se můžete těšit:
• naučíme vás postupně vše, co souvisí s vývojem průmyslu a automatizace
• zúčastníte se podnětných externích školení
• představíme vám náš skvělý tým a pro práci vás řádně vybavíme
• pod vedením zkušených kolegů, se budete neustále učit a posouvat své do-vednosti na vyšší level
• budete řešit aktuální otázky a výzvy s kolegy z vývoje a kvality
• u nás máte prostor ke zlepšování stávajících systémů

Vaše náplň práce:
• přejímky nových strojů u dodavatelů, instalace v našem závodě a proškolení kolegů
• diagnostika a opravy svěřených strojů
• zprostředkování externího servisu a dohled nad jeho provedením
• spolupráce s kolegy v rámci celé skupiny (Česko, Mexiko, Bulharsko, Čína)

Požadujeme

• SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru
• znalosti elektroniky, pneumatiky a mechaniky, principů automatizace
• základy diagnostiky poruch a chybových stavů
• způsobilost, dle Vyhlášky 50/78 Sb nebo Zákona 250/2021 Sb (lze obnovit)
• AJ na komunikativní úrovni
• ŘP sk. B. a ochotu cestovat
Výhodou pro Vás může být základní znalost TIA portálu a SAP.

Nabízíme

• dlouhodobá a férová spolupráce
• moderní prostředí, nejnovější Hi-tech technologie
• perspektiva profesního růstu
• flexibilní pracovní doba
• motivující ohodnocení + 2x/rok prémie
• 25 dní dovolené
• vzdělávání a odborné kurzy
• příspěvek do Cafeteria Sodexo
• firemní stravování

Pracoviště: Chotěšov, Chotěšov
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
Zadavatel: Pavla Dočkalová
Lokalita: Nýřany
Zavolat: Zobrazit kontakt 775412142
SULCO Automotive Group, s.r.o.

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓