Toto je velká profesní šance, pro každého, kdo chce s námi rozpohybovat
velké věci!

Chcete pracovat na unikátních projektech a spolupracovat s leaderem v oblasti vývoje přenosu dat ve vozidlech?

Trvalý růst, vysoká míra inovací, Hi-tech technologie a vysoká kvalita výrobků. To jsme my.

Přidejte se k nám :)

Vaše náplň práce:
• vývoj a programování řízení pro přípravky, automatizované výrobní a testovací zařízení
• uvádění přípravků a strojních zařízení do provozu, úprava a oživení automatizovaných linek
• tvorba dokumentace k programování a řízení strojů
• komplexní správa SW a technická podpora výroby a údržby

Požadujeme

• SŠ/ VŠ technického směru a praxi na obdobné pozici
• znalost programování PLC Simatic S7 + TIA Portal
• znalost čtení technické a elektro dokumentace
• AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

• dlouhodobá a férová spolupráce
• moderní prostředí, nejnovější Hi-tech technologie
• perspektiva profesního růstu
• flexibilní pracovní doba
• motivující ohodnocení + 2x/rok prémie
• 25 dní dovolené
• vzdělávání a odborné kurzy
• příspěvek do Cafeteria Sodexo
• firemní stravování

Pracoviště: Chotěšov, Plzeň
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
Zadavatel: Pavla Dočkalová
Lokalita: Stod
Zavolat: Zobrazit kontakt 775412142
SULCO Automotive Group, s.r.o.

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)