Pro naši organizaci hledáme nového kvalifikovaného sociálního pracovníka pro sociální rehabilitaci v ambulantní i terénní formě s místem výkonu Sušicko a Horažďovicko.

Co požadujeme:
-Dosažené vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. §110
-Vysokou míru empatie
-Samostatnost
-Kreativitu a zodpovědnost
-Schopnost zvládat stresové situace
-Pozitivní myšlení
-Praxe s cílovou skupinou naší organizace výhodou
-Řidičský průkaz sk. B nutností, aktivní řidič

Náplň práce:
-Poskytování podpory lidem s duševním onemocněním
-Základní sociální poradenství

Co nabízíme:
-pracovní poměr na celý úvazek, nejdříve na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
-25 dní dovolené
-notebook a mobilní telefon
-možnost dalšího vzdělávání

Pracoviště: Sušice, Sušice
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 30 000 - 34 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!