POŽADAVKY: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, očkování proti žloutence typu B - ENGERIX (s nástupem minimálně druhá očkovací dávka)
PRACOVNÍ DOBA: jednosměnný pracovní režim, Po-Pá 6:30 - 15 hodin
NÁPLŇ PRÁCE: údržbářské práce různého charakteru, provádění různýchoprav a odstraňování závad, řízení a běžná údržba vozidel, pomoc s manipulací při přepravě imobilních uživatelů, obsluha nízkotlaké a plynové kotelny a regulační stanice, kontrola provozuschopnosti bazónu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: pololetní odměny, příspěvek na stravování, na produkty na stáří, 5 týdnů dovolené
Nástup 2.12.2024 nebo dle dohody
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., stupeň dle započitatelné praxe
KONTAKT: emailem, osobně, telefonicky (pracovní dny 7 - 15 hodin.)

Pracoviště: Nýrsko, Nýrsko
Datum nástupu: 02.12.2024
Mzda: 23 510 - 26 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓