Informace o pracovním místě

Náplň práce:
Komplexní zabezpečení zásobení provozu energiemi - elektřina, plyn, pára apod.
Zabezpečení přívodu energií k novým spotřebičům, zabezpečení oprav energovodů a energetických zařízení
Provádění výpočtů a stanovování technických podmínek připojení spotřebičů
Zpracovávání OD, fakturace, statistiky a objednávek energií, návrh smluv - součinnost s dodavatelem
Zajištění revizí, kontrol a školení obsluh energetických zařízení
Vypracovávání návrhů a technických řešení rozvodů energií a připojení technologických systémů
Samostatná, zodpovědná a různorodá práce

Požadavky:
Středoškolské nebo odborné vzdělání s maturitou
Dobrá znalost ČJ, uživatelská znalost MS Office
Znalost problematiky energetiky výhodou
Odborná způsobilost v oblasti energetiky výhodou
Komunikativnost, časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, ochota se učit novým věcem
ŘP sk. B

Nabízíme: Příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, jubilejní odměny, služební notebook a mobilní telefon

Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

Pracoviště: Kdyně, Kdyně
Datum nástupu: 13.09.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓