Informace o pracovním místě

Náplň práce
" Řízení nákupu a prodeje náhradních dílů včetně sjednávání obchodních podmínek
" Výdej a příjem náhradních dílů, plánování nákupu
" Aktivní prodej náhradních dílů přímo u zákazníka
" Komunikace se zahraničními partnery
" Vytváření sezónních kampaní a prodejních akcí
" Podílení se na vyřizování záručních oprav
" Zajištění potřebné evidence včetně fakturace

Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu určitou do 31.12.2024 s prodloužením
Nástup: dle dohody

Požadujeme
" Minimálně středoškolské vzdělání zemědělského nebo technického směru
" Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka minimálně v písemné formě
" Schopnost pracovat v týmu
" Organizační schopnosti a samostatnost
" Uživatelskou znalost MS Office
" Technické schopnosti a orientaci v technických nákresech
" Aktivní přístup k řešení problémů
" Orientaci v zemědělském sektoru výhodou
" Časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
" Řidičský průkaz skupiny B, dobrý zdravotní stav umožňující řídit vozidlo v rámci výkonu zaměstnání

Nabízíme:
" Odpovídající platové podmínky
" Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti s dlouholetou historií
" Služební vůz i k soukromým účelům
" Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění
" Mobilní telefon a notebook
" Výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé využití
" Příspěvek na stravování

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na
Do předmětu zprávy uveďte text "Prodejce ND / Manažer skladu". Tel. kontakt:

Pracoviště: Žamberk, Žamberk
Datum nástupu: 01.08.2024
Mzda: 36 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.