Lakýrník Vysoké Mýto – mzda od 35 000Kč/měsíčně, ubytování zdarma

Jste spolehlivý pracovník? Máte zkušenosti v oboru? Pak hledáme právě Vás!
Pro světoznámého výrobce autobusů ve Vysokém Mýtě hledáme nové členy týmu na pozici lakýrník.
Náplň práce
• základní, pokročilé či složité odborné lakýrnické práce
• broušení, tmelení a lakování autobusů
• příprava povrchu pod vrchní lak
• nástřik laku
• obsluha stříkacích robotů

Požadujeme

• vyučení v oboru nebo praxe v lakování
• spolehlivost
• zručnost

Nabízíme

• odpovídající finanční ohodnocení a bonusový program
• širokou škálu zaměstnaneckých výhod, zejména 5 dní dovolené navíc
• pracovní dobu v délce 7,5 hodiny denně
• práce ve třísměnném provozu
• příplatky za práci v odpolední směně a za přesčas nad rámec zákonných limitů
• příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení
• ubytování zajištěno

Pracoviště: ., Vysoké Mýto
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst: 20 a více
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Adéla Ouzká
Lokalita: Vysoké Mýto
Zavolat: Zobrazit kontakt 732915789
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.