Informace o pracovním místě

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha řezacího stroje - řezání textilií
- manipulace s materiálem
POŽADUJEME:
- vyučení nebo SŠ
- manuální zručnost, flexibilitu, ochotu učit se novému, systematičnost
- spolehlivost a loajalitu
- udržování technického stavu výrobních zařízení
Výhodou bude, pokud budete umět
- obsluha VZV - není podmínkou
NABÍZÍME:
- zaškolení
- stabilní mzdu + odměna za odpracovanou hodinu (20 Kč/hod.) + výkonnostní odměna/měs.
- zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, příspěvek na PF 1.000 Kč/měs., příspěvek na dopravu, dotované stravování, Unišeky+, pololetní odměny)
- práci na hlavní pracovní poměr
- práci v prosperující středně velké společnosti (100 zaměstnanců)
- příjemné pracovní prostředí
Více info na www.vasenovaprace.cz
KONTAKT: telefonicky 8 - 15.30 hodin nebo e-mailem

Pracoviště: Vysoké Mýto, Vysoké Mýto
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 34 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓