Informace o pracovním místě

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost, psychologická způsobilost, zdravotní způsobilost, vzdělání VŠ- Mgr. speciální pedagogika (státnice z etopedie), znalost češtiny, práce na PC, účast na dalším vzdělávání, supervizi, nutná týmovost, psychoterapeutický výcvik výhodou

Náplň práce:
Přímá práce s dětmi, včetně výjezdů. Jde o pracovní poměr na dobu určitou, poté lze na dobu neurčitou.

Nabízíme:
Příspěvek na stravu, 40 dnů dovolené, samostudium, příspěvek na rekreaci, vitamíny, sport, nebo penzijní připojištění, úhrada supervize, část práce možná jako homeoffice.

Svoje CV a motivační dopis zasílejte výhradně emailem do 1.9. 2024, doporučujeme však co nejdříve, nutno doložit vzdělání.

Pracoviště: Vysoké Mýto, Vysoké Mýto
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 12 000 - 22 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓