Jsme FISMO logistics společnost zajišťující logistiku všeho druhu. Konkrétně zde se jedná o rozvoz léčiv s nakládkou ve Vysokém Mýtě a rozvozem v okolí na pravidelných každodenních trasách.

Co vás čeká

jednoduchá a rychlá nakládka
zaučení od zkušených kolegů, kteří vás naučí jak pracovat co nejlépe a nejefektivněji
rozvoz zboží ke koncovým zákazníkům na předem stanovených trasách a časech
zajímavá práce s velmi dobrým finančním ohodnocením
stabilní podmínky a možnost rozvržení směn dle vašich potřeb
velmi zajímavá finanční odměna

Výhodou bude

umět s úsměvem komunikovat s lidmi ve všech situacích
zkušenost s rozvážkou zboží
umět základní problematiku automobilů

Požadujeme

musíš mít řidičský průkaz skupiny B
nebojíš se naučit nové věci
zvládneš jezdit dodávkou
dokážeš s nadhledem řešit i nečekaně vzniklé situace
hledáme kurýry na všední dny směny Po-Pá

Pracoviště: Fibichova 143, Vysoké Mýto
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 25 000 - 50 000 Kč/měs.
Počet míst: 6
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: Absolventi, OSVČ, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Min. vzdělání: Základní
Firma: FISMO logistics s.r.o.
Zadavatel: Tomáš Fischer
Lokalita: Vysoké Mýto

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.