Informace o pracovním místě

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
Obsluha BPS Tisová, Opravář zemědělských strojů dilna Tisová, sezónní řidič traktoru, nákladního automobilu.
POŽADUJEME:
- Řidičský průkaz B, T, (C,E výhodou)
- Profesní průkaz (výhodou)
- Strojnický průkaz kolové, pasové nakladače (výhodou)
- Školení (elektrikář) dle nařízení vlády 194/2022 dříve vyhláška č. 50 (výhodou)
- Sezonní časová flexibilita-ochota pracovat přesčas a o víkendech
- Samostatnost
- Spolehlivost
- Flexibilita
- Schopnost organizace a komunikace
NABÍZÍME:
- Přátelský kolektiv
- 5 týdnů dovolené
- Podnikové stravování
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Třináctý plat
- Výhodný mobilní tarif k soukromým účelům i pro rodinné příslušníky
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Tisová 157)
Janecký Martin, vedoucí rostlinné výroby, tel.:, e-mail:

Pracoviště: Tisová, Tisová
Datum nástupu: 15.07.2024
Mzda: 40 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓