Přijmeme pracovníky na pozici bezpečnostní pracovník/nice (strážný/á) do prodejny Albert v Lanškrouně.
DPP, DPČ - 30 - 50 hodin/týden dle domluvy.
Práce vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).
Náplň práce: Pochůzková činnost po prodejní ploše. Kontrola bezpečnosti v rámci objektu. Jednoduchá administrativa. Monitoring zákazníků. Eliminace nepoctivých zákazníků. Práce s kamerovým systémem.
Směny 10 hodinové (krátký, dlouhý týden).
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, věk 18+, chuť pracovat, spolehlivost.
Nabízíme: Možnost dlouhodobé spolupráce. Flexibilní plánování směn. Odměny za záchyty. Zálohy na mzdu.Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Kontakt: telefonicky po - pá, 8 - 15 nebo e-mailem
Šrámková Lucie Ing., tel.:, e-mail:

Pracoviště: Lanškroun, Lanškroun
Datum nástupu: 07.10.2024
Mzda: 150 - 160 Kč/hod.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.