Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- Montáž komponentů dle připravených návodek
- Kontrola vyhotovených kusů a případné odstranění závad
- Zajišťování dobrého stavu pracovních nástrojů, jejich čištění a drobné opravy
- Dodržování bezpečnostních předpisů
- Spolupráce s ostatními pracovníky

Požadujeme

- Vzdělání typu SŠ nebo SOU
- Plynulá čeština slovem i písmem
- Předchozí zkušenosti v elektrodílně výhodou
- Samostatnost, spolehlivost a schopnost týmové práce

Nabízíme

- Práce pouze na RANNÍ směny, VOLNÉ VÍKENDY
- DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP
- ODBORNÉ zaškolení a vedení v začátku
- Příspěvek na bydlení
- Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY!
- PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY dle kvality práce a výkonu
- Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF pro volání Vašim blízkým
- PRAVIDELNÝ kontakt s koordinátorem naší společnosti

Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 27 000 - 31 000 Kč/měs.
Počet míst: 5
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: SIMIX GROUP s.r.o.
Zadavatel: Nábory Simix Group
Lokalita: Choceň
SIMIX GROUP s.r.o.

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)