Máte zkušenosti se servisem a montážemi strojů a zařízení nebo jste zručný a vyznáte se v mechanice a podobné zkušenosti chcete získat?

Hledáme parťáky techniky, kteří budou zajišťovat servis průmyslového chlazení po celé ČR, v chemickém a potravinářském průmyslu, na zimních stadionech a mobilních ledových plochách.

Ozvěte se nám :)

Vaše náplň práce:
• servis a opravy chladících zařízení, dle nastavených standardů
• vyhledávání příčin, které způsobují závady na chladících zařízeních
• školení pracovníků obsluhy strojovny u našich zákazníků
• spolupráce s ostatními odděleními společnosti (projekce, konstrukce, atd.)
• servisní výjezdy v rámci ČR

Požadujeme

• SOU/ SŠ vzdělání – ideálně strojní nebo elektro (výhodou, nikoliv podmínkou je platná elektro vyhláška)
• schopnost čtení výkresové dokumentace
• aktivní přístup k řešení problémů
• ŘP sk. B, aktivní řidič
• ochotu cestovat za zákazníkem v rámci ČR

Nabízíme

• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• zajímavé mzdové ohodnocení + variabilní složka za provedené servisy + ces-tovní náhrady
• zaškolení a podpora od zkušenějších kolegů
• odborná a zajímavá práce v bezva týmu
• plně vybavená služební dodávka, s možností vyjíždět na servisy z domova
• příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
• narozeninový bonus při vašich kulatinách
• sportovní a společenské akce
• sick days

Pracoviště: Choceň, Choceň
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 40 000 - 42 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
Zadavatel: Pavla Dočkalová
Lokalita: Choceň
Zavolat: Zobrazit kontakt 775412142
SULCO Automotive Group, s.r.o.

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓