Informace o pracovním místě

POUZE pro OZP
NÁPLŇ: přijmeme obchodního zástupce/zástupkyni na zkrácený úvazek 15 hodin týdně, jedná se o aktivní oslovování potencionálních klientů (firem) s nabídkou našich služeb, získávání nových zákazníků (oslovování zákazníků přes telefon, e-mail, osobně), udržovávní kontaktů se zákazníkem, komunikace s klienty - práce na internetu a PC
POŽADAVKY: příjemné vystupování, spolehlivost, dochvilnost, služební cesty po ČR, aktivní řidič, ochota cestovat, znalost ,organizační a komunikační schopnosti, min. věk 18 let
NABÍZÍME: služební telefon, PC, po zapracování možnost zvýšení úvazku, pracovní poměr na dobu určitou.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem PO, ST,ČT,PÁ 8.00 - 15.00 hod ÚT 8.00-13.00 hod
Kontaktní osoba se na pracovišti nenachází. Prvotní kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Pracoviště: Moravská Třebová, Moravská Třebová
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 8 177 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓