Nákupčí

Hledáme nákupčího s praxí! Na této pozici uplatníte nejen dobrou angličtinu, ale i schopnost asertivního vyjednávání. Pokud již tedy máte zkušenost s nákupem ve výrobní (automotive) společnosti, hledáte novou práci, benefity vč. home office a dobré zázemí, je tato pozice právě pro Vás.
Se zapracováním Vám pomůže jak fajn šéf, tak i tým kolegů, kteří Vám budou ve všem nápomocni.
Náplň práce:

• poptávky materiálu od stávajících dodavatelů
• vyhledávání nových možností
• jednání o cenách, termínech, množství atd.
• spolupráce na globálních projektech
• komunikace napříč firmou (výroba, logistika)
• reporting a další administrativa

Požadujeme

• SŠ vzdělání
• praxe v nákupu
• komunikativní AJ
• dobré organizační a vyjednávací schopnosti
• trpělivost a snaha hledat řešení

Nabízíme

• flexibilní pracovní dobu
• 25 dnů dovolené
• finanční odměny ke mzdě
• dotované stravování
• příspěvky na dopravu
• příspěvek na penzijko
• možnost čerpat home office
• jazykovou výuku

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 50 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Manpower
Zadavatel: Barbora Sýkorová
Lokalita: Přelouč
Zavolat: Zobrazit kontakt
Manpower

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓