Pomocník vedoucího směny Pardubice od 40 000 Kč/měsíc

Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou litých kol nyní sháníme nové kolegy na pozici pomocníka vedoucího směny.

Náplň práce:
• Zajištění funkčnosti a chodu strojů a zařízení na pracovišti tavírny a plošiny nízkotlakého lití v odd. slévárny
• Zajištění nejefektivnější výroby kol z lehkých slitin dle platných předpisů jakosti
• vedení a odborné poučení podřízených pracovníků
• vylepšování výrobního procesu
• zajištění disciplíny, pořádku a bezpečnosti na pracovišti

Požadujeme

• Minimálně SOU zakončeno výučním listem
• Praxe na obdobné pozici výhodou
• Ochota pracovat ve směnném provozu
• Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

• Práci v novém moderním prostředí
• Směny podle stálého pracovního harmonogramu
• Mzdu od 40 000 Kč/měsíc + nadstandardní příplatky
• Při splnění podmínek navíc 13. plat
• Za doporučení nového kolegy finanční odměnu až 30.000,- Kč
• Příspěvek na obědy
• 5 týdnů dovolené

Poznámka:
V případě, že Vás inzerát zaujal, neváhejte odpovědět na email nebo zavolat na uvedené telefonní číslo.

Pracoviště: ., Pardubice
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 40 000 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst: 20 a více
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Adéla Ouzká
Lokalita: Pardubice
Zavolat: Zobrazit kontakt 732915789
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓