Vývojový konstruktér

Pro automotive výrobu sídlící na okraji Pardubic hledám zkušeného uchazeče na post Vývojového konstruktéra.
Pokud již máte v konstrukci zkušenosti, tykáte si s některým z konstrukčních programů (2D, 3D) a domluvíte se bez problémů i se zahraničními kolegy, pak jste náš člověk!
Náplň práce:

• tvorba výkresů od počátku projektu
• návrh vývojových řešení
• účast na specifikaci parametrů
• tvorba 2D i 3D výkresů a kusovník
• spolupráce s globálním týmem

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe v konstrukci (návrh, konstrukce, posouzení, výpočty)
• zkušenosti z plastařiny či strojařiny a obecně z techniky a vývoje
• Aj na komunikativní úrovni
• osobnost s týmovým duchem

Nabízíme

• stabilní zaměstnání v globálním týmu
• příspěvek na dopravu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijko a volnočasové aktivity
• dotované stravování
• a řadu dalších odměn a benefitů...

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 50 000 - 65 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Manpower
Zadavatel: Barbora Sýkorová
Lokalita: Pardubice
Zavolat: Zobrazit kontakt
Manpower

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓