Informace o pracovním místě

Náplň práce :
-          Řešení zákaznických reklamací a hledání nápravných opatření
-          Dohlížení na zajištění a komunikaci zákaznických požadavků směrem do závodu
-          Podílení se na realizaci nápravných opatření a dohlížení na dodržování termínů
-          Kontrola a dodržování pracovních a technologických postupů
-          Řešení interních a externích kvalitativních neshod
-          Podílení se na snižování nákladů na nekvalitu (preventivní činnost, redukce PPM)
-          Poskytování technické podpory a odborných znalostí v oblasti kvality s cílem zlepšit jakost výrobků
-          Účast na jednáních u zákazníka
-          Účast na interních a externích auditech

Požadavky:
-           Vzdělání technického směru
- Komunikativní NJ nebo AJ nutností
-           Předchozí praxe v kvalitě
-           Němčina na komunikativní úrovni
-           Znalost nástrojů kvality (8D, PPA, …)
-            Znalost požadavků ISO 9001
-           Práce v MS Office
Nabídka:
- Perspektivní pozice v seriózní a stabilní české společnosti.
- Přátelské pracovní prostředí.
- Příspěvek na závodní stravování, penzijko a další benefity
- Motivující mzdové ohodnocení

Pracoviště: Holice (Pardubice), Holice
Datum nástupu: 01.10.2024 - 18.09.2024
Mzda: 50 000 - 55 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: SIMIX GROUP s.r.o.
Zadavatel: Nábory Simix Group
Lokalita: Holice
SIMIX GROUP s.r.o.

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓