Informace o pracovním místě

Co budete dělat?
Jako Obsluha svařovacího robota budete:
* připravovat materiál nebo výrobky ke svařování
* svařovat pomocí připravených programů, a to kovové konstrukce a výrobky
* dobrušování a broušení
* odmašťování
* černění

Požadujeme

Co od Vás očekáváme:
• není nutné mít svářečský kurz ani certifikáty, ale výhoda to je veliká
• časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem a samostatnost.
• manuální zručnost, pracovitost a příjemné vystupování.

Nabízíme

Co nabízíme:
• nástupní mzda 22 000 až 25 000,- Kč/měsíc + bonusy
• zázemí stabilní a prosperující firmy s možnostmi růstu
• práce v jednosměnném provozu
• bonusy za plnění plánu až 12 000 Kč
• dotované stravování s výběrem z pěti jídel.
• celoroční odměny až 10 000 Kč
• příjemné firemní akce, přátelský kolektiv a nadřízený, kterého zajímá váš
názor

Pracoviště: Holubova 858, Holice, Holice
Datum nástupu: 02.09.2024
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.
Zadavatel: Jitka Bc. Feiferová, dipl. ek.
Lokalita: Holice
Zavolat: Zobrazit kontakt 723303490
FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓