Provozně - technický ředitel

Do menší, ale zároveň tradiční strojírenské společnosti hledáme zkušeného Provozního ředitele se silným technickým backgroundem.
Ideální uchazeč má zkušenosti z podobné pozice (nejlépe ve větší společnosti) a bylo by pro něj výzvou přenést korporátní procesy a inovace do našeho prostředí. Podmínkou je zkušenost ze středně těžké až těžké strojařiny, dobré řídící a argumentační schopnosti a angličtina (75% naší produkce vyvážíme do zahraničí).
Náplň práce:

• zmapování firemních procesů a jejich optimalizace a zefektivnění
• denní řízení THP týmu (17 lidí vč. vedoucího výroby) vč. návrhů na změny organizační struktury
• dohled nad jednotlivými zakázkami, supervize kalkulací
• spolupráce s ekonomickým oddělením (controlling, rentabilita zakázek)
• formování výrobních procesů směrem ke zvýšení počtu zakázek
• návrhy investic a personálních změn
• celková organizace jednotlivých oddělení, reporting vedení společnosti

Požadujeme

• VŠ vzdělání strojního směru
• praxe na podobné pozici (s vedením týmu)
• zkušenosti se středně těžkým až těžkým strojírenstvím
• velmi dobré manažerské a organizační dovednosti
• schopnost argumentovat a obhájit si svá rozhodnutí
• AJ komunikativní
• vyzrálá osobnost

Nabízíme

• zajímavou pozici s velkou mírou samostatnosti a seberealizace
• volné ruce v přenastavování procesů a personálním obsazení
• dovolenou navíc
• služební automobil i k soukromému využívání
• samostatnou kancelář v moderní budově
• příspěvky na stravování
• flexibilní pracovní dobu
• po zapracování odměny ke mzdě dle výsledku hospodaření

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 100 000 - 130 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské
Firma: Manpower
Zadavatel: Barbora Sýkorová
Lokalita: Chrudim
Zavolat: Zobrazit kontakt
Manpower

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓