Informace o pracovním místě

DPP. DPČ
Baví Vás ježdění autem? Schází Vám občas zaběhnout do práce a podílet se na smysluplné aktivitě? Přijmeme spolehlivého brigádníka pro nepravidelný dovoz léčiv pro naše pacienty na trase Šumperk - Olomouc - Šumperk.
Co požadujeme:
- ochotu cestovat mezi Olomoucí a Šumperkem.
Co Vás čeká:
- dovoz léčiv z FN Olomouc na onkologické oddělení Nemocnice Šumperk;
- v pracovní dny odjezd ze Šumperka mezi 6:00 - 6:30, návrat nejpozději do 8:30, s volnými víkendy; - převoz termoboxu, který váží mezi 5-8 kg;
- spolupráce na zkrácený úvazek, na DPP nebo DPČ; práce je vhodná pro starobní důchodce, OZZ/invalidní důchodce nebo ženu na rodičovské dovolené.
Co nabízíme:
- zázemí stabilního a dynamického zdravotnického zařízení;
- odpovídající mzdové ohodnocení
Kontakt: e-mailem.

Pracoviště: Šumperk, Šumperk
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 10 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Sdílejte pracovní nabídku...