Informace o pracovním místě

Pracovní náplň:
samostatně provádět výměnu a opravy pneumatik motorových vozidel, identifikaci vadných dílů, údržbu, diagnostiku a opravy podvozkových skupin těchto vozidel. Umět poradit a doporučit vhodný typ a druh pneumatik pro jednotlivá motorová nebo přípojná vozidla. Provádět montáž a demontáž pneumatik na ráfky kol, jejich vyvažování a posuzování jejich stavu.
Poznámka:
Z důvodu zvedání břemen o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže.

Požadavky:
znalost mechanických oprav vozidel výhodou; řidičský průkaz sk. B; odolnost vůči stresu; zákaznický a profesionální přístup; spolehlivost a loajalita

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:

Poznámka:
Nechodit se informovat o práci přímo na uvedené pracoviště! V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na uvedený kontakt.

Pracoviště: Hranice, Hranice
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!