PRÁCE KDE MŮŽEŠ NASTOUPIT IHNED A VŠE TĚ NAUČÍ KOLEGOVÉ, KTEŘÍ TĚ CHTĚJÍ V TÝMU!

Práce s nástupem ihned, bez praxe a se skvělým platem?

Máme pro Vás pozice, které Vám budou vyhovovat a hlavně Vás bavit .

Pozice: operátor výroby

Místem výkonu práce: Odry

Náplň práce:
* Obsluha výrobních strojů a zařízení na zpracování pryže
* Kontrola kvality vyrobených produktů podle předepsaných standardů
* Příprava materiálů a komponentů pro výrobu
* Dodržování bezpečnostních předpisů a provozních pravidel
* Údržba čistoty a pořádku na pracovišti

Požadujeme

* Manuální zručnost a schopnost pracovat s výrobními stroji
* Spolehlivost a důslednost při plnění pracovních úkolů
* Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně řešit zadané úkoly
* Flexibilitu při střídání směn (třísměnný provoz)
* Odpovědný přístup k dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
* Pečlivost při kontrole kvality výrobků
* Praxe ve výrobě nebo gumárenském průmyslu je výhodou, ale není podmínkou – rádi vás zaučíme

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) v zavedené firmě
* Mzda až 29 000 Kč ????
* Odpovídající platové ohodnocení, s možností navýšení dle výkonu
* Příplatky za práci na noční, o víkendech a za přesčasy
* Příspěvky dopravu ( svozová doprava ZDARMA Ostrava) ????
* Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje ????
* Zaučení a školení pro nové zaměstnance bez zkušeností
* Přátelský a podporující tým, s dobrou pracovní atmosférou
* Firemní benefity (např. příspěvky na dopravu, volnočasové aktivity nebo bonusy za výkon)
* NÁSTUP IHNED

Pracoviště: Odry, Vítkovská 391/29, Vítkov
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 26 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 5
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: Comac jobs s.r.o.
Zadavatel: Klára Jalůvková
Lokalita: Vítkov
Zavolat: Zobrazit kontakt 800720682
Comac jobs s.r.o.

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.