KO: Jančálková Dana Mgr., tel.:, volat PO-PÁ 7:00 - 15:30 h. Žádosti o pracovní místo prosím zasílejte na email:

Základní popis pracovní pozice:
Poskytování zdravotní a ošetřovatelské péče klientům domova pro seniory dle indikace lékaře, zpracovávání ošetřovatelského plánu, pozorování, hodnocení a zaznamenávání stavu klienta, orientační hodnocení fyziologických funkcí. Sledování klientů sociální péče z hlediska biopsychosociálních potřeb a jejich monitorování, plnění ordinace lékaře a provádění asistence při diagnostických, vyšetřovacích nebo léčebných výkonech. Řešení sociálně zdravotních problémů klientů.

Dle potřeby domova dále:
Poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u klientů. Domov pro seniory rodinného typu.

Další požadavky:
- výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu (minimální kategorie sestra S2)
- trestní bezúhonnost
- uživatelská znalost práce s PC
- zdravotní průkaz

Osobnostní předpoklady:
- úcta a respekt k lidem seniorského věku
- schopnost pracovat v týmu a spolupráce s pracovníky v sociálních službách
- dodržování etických norem

Další specifikace:
- pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- příplatky za práci o víkendu a o svátcích
- pololetní odměny, mimořádné odměny
- příspěvek na stravování
- denní služby v sedmidenním pracovním týdnu (Po - Ne), 7:00-19:00 hod

Zaměstnanecké výhody:
- 200 hod dovolené
- příjemný a motivovaný pracovní kolektiv

Pracoviště: Opava, Opava
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 40 000 - 42 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!