Informace o pracovním místě

KO: Batková Zdeňka Mgr., tel.:, e-mail:

!!! NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 20.000 KČ!!!!

Co Vás čeká?
• Seřízení a údržba strojů a zařízení, podpora při přestavbě výrobních linek
• Zajišťování pravidelné údržby (preventivní, průběžná a následná údržba) a oprav strojů
• Aktivní zapojení do procesů zlepšující výrobní procesy
• Samostatné vyhledávání a minimalizace příčin poruch a zmetků ve výrobě
• Práci ve směnném režimu

Co splňuje ideální uchazeč?
• SOU vzdělání- výuční list nebo maturitu v jakémkoliv technickém oboru výhodou – ale není podmínkou - rádi Vás naučíme novým věcem
• Zkušenosti s hydraulickými a pneumatickými systémy výhodou
• Orientaci v technické dokumentaci, výkresech výhodou

Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 120 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, Benefit kartu v hodnotě 500 Kč/měsíčně, 5 dnů Sick days, k základní mzdě bonus ve výši až 40 Kč/hod.

Pracoviště: Opava, Opava
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 33 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...