PROJEKTOVÝ MANAŽER/PROJEKTOVÁ MANAŽERKA v oblasti personalistiky (A11559)

Informace o pracovním místě

Máte zkušenosti s řízením projektů?
Máte znalosti z výrobního prostředí či personalistiky?
Máte výborné komunikativní dovednosti a vynikající organizační schopnosti?

Jsme personální agentura se srdcem a hledáme do týmu posilu na pozici Projektového Manažera.

Staňte se součástí týmu profesionálů a ukažte nám co ve Vás je!

Náplň práce:

• Plánování a řízení projektů
• Vedení týmu pracovníků
• Komunikace se zákazníkem na denní bázi
• Koordinace projektu ve vazbě na požadavky zákazníka
• Reporting směrem k zákazníkovi
• Spolupráce s dalšími odděleními při zpracování projektu
• Zodpovědnost za dodržování časových harmonogramů

Požadujeme

• minimálně SŠ vzdělání
• praxi na manažerské pozici
• znalost prostředí personální agentury (zkušenosti z výrobního prostředí)
• komunikativní znalost anglického jazyka
• pokročilá znalost MS EXCEL
• řidičský průkaz sk. B - aktivního řidiče
• strategické myšlení, výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

• Být součástí týmu lidí, kteří svou práci milují
• Jistotu stabilního zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
• Možnost rozvoje prostřednictvím kurzů k profesnímu i osobnostnímu rozvoji
• Stravenky
• Až  6 týdnů dovolené
• Jazykové vzdělávání s dotací 80%
• Prostor pro seberealizaci
• Různorodou a kreativní práci
• Teambuildingové akce

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Hofmann Wizard s.r.o.
Zadavatel: Lucie Persichová
Lokalita: Kopřivnice
Zavolat: Zobrazit kontakt
Hofmann Wizard s.r.o.

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓