operátor/ka výroby (m/ž) Kopřivnice, náborový příspěvek 40 000 Kč

Hledáte novou práci za lepší peníze? Víte, že v Brose v Kopřivnici navyšujeme od července mzdy? Nově si u nás vyděláte až 31 000 Kč a získáte NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 40 000 KČ. K tomu bohatý oběd v místní kantýně za 25 Kč a spousta dalších benefitů. Do práce a z práce vás svezeme zdarma. Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

co vás čeká

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti Brose vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Nemáte zkušenost s prací ve výrobě? Nevadí! My vás vše rádi naučíme. V případě, že zkušenosti již máte, poté vám nabídneme nástup přímo do kmene firmy.

Požadujeme

- zodpovědnost a spolehlivost

- ochotu pracovat na směny

- přechozí zkušenosti z výroby nejsou podmínkou, vše vás rádi naučíme

- věk minimálně 18 let

Nabízíme

- mzda až 31 000 Kč hrubého měsíčně (včetně příplatků a odměn) s možností navýšení po zapracování a převodu do kmene firmy Brose

náborový příspěvek 40 000 Kč
25 dnů dovolené

nastupte, doporučte kandidáta a můžete získat odměnu 40 000 Kč

mzda vyplacená včas a správně + možnost pravidelných týdenních záloh

svozová doprava zdarma (ze směru Ostrava, Frýdek Místek,  Nový Jičín, Rožnov p. R., Frenštát p. R.,  Příbor)

příspěvek na vlastní dopravu 1 125 Kč

výborný oběd za 25 - 35 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)

nástup ihned

Jak se přihlásit?

Zaujala Vás nabídka?

Pak klikněte na tlačítko "odpovědět" a my vás budeme vás kontaktovat.

Pracoviště: Průmyslový park 302, Kopřivnice
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 31 000 Kč/měs.
Počet míst: 20 a více
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel: Veronika Vávrová
Lokalita: Kopřivnice
Randstad HR Solutions s.r.o.
Ukázat na mapě

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓