Informace o pracovním místě

z:27.8.2024
- místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu
Inf osobně : Personální úsek, každý čtvrtek od 10.00 do 12.00 hodin
telefonicky : v pracovní dny od 9.00 do 13.30 hod na tf.

Pracovní náplň:
- Zajišťování příjmu, výdeje, balení a přepravy zboží ve skladech a výrobě
- Evidence materiálu a provádění inventur
- Práce s manipulační technikou - ruční vozíky, popř. VZV a regálové zakladače
- Spolupráce na zlepšování a zefektivňování postupů ve skladech
Požadujeme:
- Praxi v oblasti logistiky a skladů (praxe ve výrobní společnosti výhodou)
- Praktickou zkušenost s řízením VZV, průkaz na VZV můžeme zajistit
- Samostatnost, zodpovědnost
- Ochotu pracovat ve dvousměnném provoze
- Řidičský průkaz sk. B výhodou, řidičský průkaz na traktor vítán

Uvedené výše hrubých měsíčních mezd jsou vč. měsíční prémie ve výši 20%, která je vázaná na splnění výrobních ukazatelů.

Zaměstnanecké výhody:
- Letní a předvánoční odměna
- Příspěvek na dojíždění až 2 500,- Kč (1,- Kč/km při odpracované směně)
- Pracovní doba 7,5 hod/den
- Dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů)
- Závodní stravování
- Benefit Plus Cafeterie - 2x ročně příspěvek na relaxaci a oddech
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Výhodné mobilní tarify v T-mobile i pro rodinné příslušníky

Pracoviště: Kopřivnice, Kopřivnice
Datum nástupu: 27.08.2024
Mzda: 28 000 - 32 000 Kč/měs.
Počet míst: 10
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓