Informace o pracovním místě

z: 26.7.2024

osobně: personání úsek každý čtvrtek 10-12 hod
telefonicky: vpracovní dny od 9.00 do 13.30 hod na tel.

Pracovní náplň:
- Opravy výrobních a pomocných strojů a zařízení
- Zhotovení součástí strojů a strojního zařízení
- Spolupráce při plánování oprav
- Spolupráce s externími dodavateli oprav a služeb

Požadujeme:
- Vyučení v oboru Mechanik strojů a zařízení, příp. příbuzné profese
- Znalost čtení výkresové dokumentace strojů
- Praxi při opravách obráběcích strojů
- Spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
- Platné svářečské oprávnění výhodou

Zaměstnanecké výhody5): Zaměstnanecké výhody:
- Letní a předvánoční odměna
- Příspěvek na dojíždění až 2 500,- Kč (1,- Kč/km při odpracované směně)
- Pracovní doba 7,5 hod/den
- Dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů)
- Závodní stravování
- Benefit Plus Cafeterie - 2x ročně příspěvek na relaxaci a oddech
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Výhodné mobilní tarify v T-mobile i pro rodinné příslušníky
- Náborový příspěvek dle praxe v oboru

Pracoviště: Kopřivnice, Kopřivnice
Datum nástupu: 26.07.2024
Mzda: 39 000 - 44 600 Kč/měs.
Počet míst: 5
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓