Informace o pracovním místě

z.: 13.6.2024, a:26.8.2024

Co vás čeká:
Práce v prosperující firmě s více jak 20 letou zkušenosti, pouze dvousměnný provoz, nové a modernizované strojní vybavení, zkušený, přátelský a mladý kolektiv

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Praxe ve strojírenské výrobě nebo vyučen v oboru, čtení výkresové dokumentace, zodpovědnost
mimo oborově vyučené, na vše vás zaškolíme a poradíme

Co vám můžeme nabídnout:
Základní plat 26.000-38.000kč, 25.000kč pro absolventy a s výši praxe a zkušeností až do výše 38.000kč

Zařazení:
nástrojař, obráběč kovů, operátor cnc strojů, operátor výroby, seřizovač/programátor cnc strojů, technik ve strojírenství, výroba, průmysl a provoz, řemeslné a manuální práce

Benefity: možnost si napracovat hodiny, stravenky/příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 13. plat, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění

Pracoviště: Kopřivnice, Kopřivnice
Datum nástupu: 26.08.2024
Mzda: 25 000 - 38 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓