Informace o pracovním místě

TŘ a:20/2/2024 a:18/9/2024
Náplň práce:
- vykonává elektroúdržbářské činnosti
- zodpovídá za servisní zásahy v oblasti elektroúdržby
- vypracovává preventivní opatření v oblasti elektroúdržby
- má zodpovědnost za kvalitu své pracovní činnosti
- pravidelně se účastní na všech vzdělávacích aktivitách souvisejících se zvyšováním a udržováním kvalifikace, BOZP, PO a aktivitách souvisejících se systémem kvality a enviromentu - plní příkazy nadřízeného.
Požadujeme:
- manuální zručnost, přesnost a pečlivost, spolehlivost, fyzická zdatnost
- technická schopnost
- praxe na oddělení údržby - zkušenost v oblasti elektroúdržby, svářečský průkaz - výhodou.
Nabízíme:
- mzda bude upřesněna při pohovoru dle pracovních zkušeností zájemce
- závodní stravování, letní a zimní bonusy, náborový příspěvek 3000 Kč a příspěvek po roce praxe 2000 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, vitaminové balíčky, 5 dní dovolené navíc podle odpracovaných let, vánoční dárky, bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za narození dítěte, svatbu.
Kontakt emailem.

Pracoviště: Třinec, Třinec
Datum nástupu: 18.09.2024
Mzda: 39 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
maskot

Sdílejte pracovní nabídku...