Operátor/ka výroby v Třinci!

Hledáme Operátory/ky výroby pro nadnárodní společnost, která je světovým lídrem ve výrobě žáruvzdorné keramiky. Práce na moderních pracovištích v přátelském kolektivu s možností závodního stravování.

Co budete dělat?
- Pracovat na moderních strojích v odděleních jako jsou lisovna, pece, obrábění, svařování, dokončování a finální balení.
- Zapojit se do týmového ducha a přispět svým technickým myšlením k efektivní výrobě.

Pokud máte zájem o stabilní práci v prestižní společnosti s moderními technologiemi, přihlaste se k nám. Těšíme se na vás!

Požadujeme

- Chuť pracovat
- Alespoň mírné technické myšlení
- Ochotu práce na směny

Nabízíme

- Práci v nepřetržitém provozu (2 ranní, 2 noční, 2 odpolední, 2 volné dny).
- Moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv.
- Závodní stravování.
- Vhodné i pro absolventy.

Pracoviště: Průmyslová 726, Třinec
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 15 - 20
Vhodné i pro: Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Min. vzdělání: Základní
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Marta Chybowská
Lokalita: Třinec
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓