Zahraniční společnost Hanwha Materials Europe s.r.o. zabývající se výrobou plastových dílů do automobilů, která na trhu působí již 14 let, hledá vhodné kandidáty na pozici Operátor výroby.

Náplň práce:
- manipulační činnost
- lisování výrobků
- výměna forem ,
- seřizování lisů
- kontrolní činnosti

Požadujeme

Očekáváme:
manuální zručnost -preciznost, zodpovědnost, samostatnost,
ochotu pracovat v třísměnném provozu – 7,5 hod. směna.

Nabízíme

Nabízíme:
práci v menším kolektivu,
náborový příspěvek 10 000 Kč,
stravenky 115 Kč ( plně hrazené zaměstnavatelem)
roční bonusy vyplácené 1/2 léto a 1/2 zima,
příspěvek na penzijní či životní pojištění 300 Kč,
příspěvek na dopravu 650 Kč – 1 250 Kč,
příspěvek na volnočasové aktivity 500 Kč,
pitný režim na pracovišti,
příspěvek na studium vysoké školy 10 000 Kč ročně,
firemní akce 1 000 Kč ročně, vánoční dárky a další,
sick day.
Pravidelné mzdové navyšování dle kolektivní smlouvy
Místo výkonu práce: Chlebovice

Pracoviště: Příborská 280, Frýdek-Místek
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 30 000 - 32 000 Kč/měs.
Počet míst: 10
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní