Informace o pracovním místě

místo výkonu práce : Chářovská 78, Krnov
Hlavní výhody:
- práce v menší rodinné firmě ( 35 zaměstnanců )
- práce na moderních poloautomatických strojích
- příležitost získat zkušenosti z celého procesu výroby potravinářských obalů
- práce v našem závodě není stereotyp, nemáme pásovou výrobu
- práce bez nočních směn a s volnými víkendy
- pravidelné přehodnocování mzdy ( po zkušební době, po roce a na základě dosažení kvalifikace)
- měsíční výkonnostní prémie
Náplň práce:
- pracuje dle výrobního plánu
- odpovídá za kvalitu
- aktivně spolupracuje na optimalizaci výroby
- obsluhuje tiskařský stroj, seřizuje a stará se o plynulý provoz
Očekáváme:
- nutná zkušenost jako tiskař
- znalost práce na rotačním stroji výhodou
- znalost sortimentu polygrafických materiálů, jejich vlastností a praktického využití výhodou
- fyzická zdatnost, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost, pečlivost a důslednost

Stravenky, volnočasový bonus, 3 dny sickdays, vánoční bonusy

Hlásit se na e-mail

Pracoviště: Krnov, Krnov
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓