Informace o pracovním místě

místo výkonu práce : Stará Ježnická 1556/1, Krnov
Požadujeme:
o SŠvzdělání
o Technické myšlení a velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
o Zkušenosti s tvorbou technologických postupů
o Svědomitost, zodpovědnost a flexibilita
o Schopnost týmové práce
o Dobrá uživatelská znalost práce s PC, především Excel
o Znalost prostředí IS SyteLine výhodou
Pracovní náplň:
o Prohlídka železničních vozů při přístavbě do opravy
o Identifikace úbytků a poškození
o Příprava předpisu práce, konstrukčního kusovníku opravy
o Ověřování norem spotřeby času i materiálu na dílně
o Aktualizace a optimalizace stávajících postupů
o Práce s informačním systémem společnosti

NABÍZÍME: odměny a prémie, příspěvek na stravování ve vlastní jídelně, příspěvek na dopravné

Hlásit se na e-mail nebo na tel. č. /8-13 hod./

Pracoviště: Krnov, Krnov
Datum nástupu: 01.08.2024
Mzda: 30 800 - 38 050 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!