Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme PRODAVAČE / PRODAVAČKY do své prodejny v Turnově (v objektu Penny Marketu)

Náplň práce:
" Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
" Krájení a doplňování zboží do pultů
" Prezentovat zboží v pultech
" Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
" Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
" Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
" Vyučení v oboru prodavačka výhodou, ne podmínkou
" Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" Zodpovědný přístup k práci
" Samostatnost

" Práci ve stabilní české společnosti
" Multisport kartu
" Příspěvek na stravování ve mzdě
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Výhodný zaměstnanecký nákup masa
" Lázně
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
" Zaškolení na prodejně

kontakt: osobně Sobotecká 2078, 511 01 Turnov, e-mailem, telefonicky 08:00 - 18:00 hod.,

Pracoviště: Turnov, Turnov
Datum nástupu: 23.09.2024
Mzda: 21 500 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.