Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Jilemnici PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna v sobotu. Neděle je vždy volná.

Náplň práce:
Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
Krájení a doplňování zboží do pultů
Prezentovat zboží v pultech
Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
Vyučení v oboru prodavačka výhodou, ne podmínkou
Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
Zodpovědný přístup k práci
Samostatnost

Nabízíme:
Práci ve stabilní české společnosti
Multisport kartu
Příspěvek na stravování ve mzdě
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměnu za práci o víkendech a svátcích
Výhodný zaměstnanecký nákup masa
Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
Zaškolení na prodejně

kontakt: osobně (Čsl. Legií 1258, 514 01 Jilemnice (pracovní den do 13 hodin), e-mailem, telefonicky 08:00 - 18:00 hod.,

Pracoviště: Jilemnice, Jilemnice
Datum nástupu: 23.09.2024
Mzda: 21 300 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)