Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- Zajišťování obchodní agendy společnosti.
- Komunikace s obchodními partnery společnosti.
- Přijímání a vyřizování poptávek.
- Tvorba obchodních nabídek, zpracování kalkulací.
- Příprava podkladů pro přípravu obchodních smluv.
- Příprava obchodních smluv dle pokynů manažera úseku obchodu a marketingu.
- Příprava podkladů pro obchodní jednání.
- Zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence.
- Přijímání, posuzování a vyhodnocování dodavatelských obchodních a cenových nabídek, srovnání s konkurenčními nabídkami.
- Příprava podkladů pro dotační agendu (žádosti o dotace, zprávy o udržitelnosti)
- Zajišťování poptávkových řízení společnosti včetně jejich evidence.

Požadujeme:
- Vzdělání min. SŠ s maturitou
- Dobrá uživatelská znalost MS Office a MS Windows
- Ochota učit se nové věci
- Samostatnost, pečlivost a chuť dotáhnout věci do konce
- Dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem)
- Smysl pro týmovou spolupráci
- Spolehlivost, flexibilitu a loajalitu
- Řidičský průkaz skupiny "B"

Výhodou:
- Širší znalost IT problematiky
- Pracovní zkušenosti na obdobně zaměřených pozicích
- Praktická orientace v příslušné legislativě (zákon o zadávání veřejných zakázek, občanský zákoník - obchodní smlouvy)

Nabízíme:
- Zázemí stabilní firmy s pracovištěm v centru Liberce
- Zajímavou pozici
- Přátelskou firemní kulturu s velkým důrazem na týmovou spolupráci
- Prostor pro vlastní iniciativu a osobní rozvoj
- Nové zkušenosti a lektorský přístup k nováčkům. Co neumíš, naučíš se, důležité je nadšení a chuť se zlepšovat
- Pravidelné zaměstnanecké hodnocení
- Odborné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
- Nadstandardní dovolenou
- Systém zaměstnaneckých výhod pro Vás i Vaši rodinu
- Služební notebook a mobilní telefon

Hlásit se e-mailem s životopisy na adresu:

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 01.01.2025
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.