Informace o pracovním místě

Kdo jsme:
Středně velká, rodinná firma s tradicí na trhu. Díky dlouholetým zkušenostem jsme si vybudovali silné know-how v oblasti výstavby a rekonstrukcí elektrického vedení (napěťové hladiny VN a NN), rozvoden a trafostanic. Disponujeme moderním projekčním oddělením na špičkové úrovni.
Naším nejvýznamnějším partnerem je ČEZ Distribuce a. s., pro kterého zajišťujeme elektromontážní, projekční i inženýrské činnosti. Nelze však opomenout ani další obchodní partnery z řad obcí, měst, fyzických i právnických osob.
V neposlední řadě jsme parta veselých lidí, kteří se vzájemně znají, podporují a kryjí si záda. Najdeš nás v KOLLERT ELEKTRO s.r.o.
Pokud je tohle i tvůj styl práce, neváhej nám zaslat své CV na níže uvedený e-mail.
Náplň práce:
• Správa příchozí a odchozí pošty
• Zakládání příchozí pošty
• Správa zásob kancelářských potřeb
• Evidence a správa pracovního vybavení zaměstnanců (vydávání, výměny objednávky oděvů)
• Zařizování oprav textilního vybavení (komunikace s krejčí)
• Pochůzky (úřady, tiskárna, foto staveb)
• Zajišťování vyjádření k technické infrastruktuře
Čím nás zaujmeš?
• Máš doma minimálně maturitní vysvědčení. Pokud je z Průmyslovky, máš body k dobru. Pokud ne, vše potřebné tě naučíme.
• Jsi flexibilní, nevadí ti změny, umíš se přizpůsobit.
• Dokážeš si najít čas ideálně v úterý, středu a pátek.
• Jsi pečlivý, dbáš na termíny a dokážeš si je sám/sama hlídat.
• Do práce chodíš pravidelně a bereš ji jako prostředek k vlastní realizaci, ne jako nutné zlo. :)
• Umíš pracovat s Microsoft 365 a s Google Apps.
• Jsi technicky zdatný, orientace v mapách ti nedělá žádný problém.
Co ti na oplátku dokážeme nabídnout?
• Dlouhodobou stáž, brigádu, či poloviční úvazek, s možností hlavní pracovní činnosti v budoucnu. To vše na smlouvu.
• Zkušenost, kterou ti ze CV už nikdo nevezme.
• Pohodové pracovní prostředí v moderních prostorách, dobroty na pracovišti.
• Skvělý kolektiv, co spolu rád zajde na pivo po práci.
• Propracovaný systém zaškolení, který ti zajistí, že na to nikdy nejsi sám.
• Nahlédnutí do dynamického oboru, který nikdy nespí.
• Teambuildingy, výlety a firemní akce.
• Finanční ohodnocení tvé snahy, které tě neurazí.

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.