Chcete být součástí inovativního výrobního prostředí plného výzev a odměn? Přijďte k nám a zažijte, jaké to je být součástí týmu, kde tvrdá práce a pevná spolupráce jdou ruku v ruce.
Co Vám můžeme nabídnout?

• 13.plat
• Měsíční Kafeterie 600 Kč
• Stravenkový paušál 90 Kč/směnu
• Bonusy a prémie za výkon
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění
• Práci v čistém a bezpečném pracovním prostředí
• Práci v nepřetržitém provozu
• Možnost rychlého postupu na vyšší mzdové úrovni
• Roční bonusy dle interních kritérií
• Široký výběr jídel v kantýně a doplňkový prodej v prostorách společnosti
• Možnost chodit na rehabilitaci do zdravotního střediska společnosti v pracovní době
• Akce pro rodiny (Family Day) a příspěvek na brýle pro děti
• Vzdělávací kurzy a školení pro tvůj rozvoj
• Závodní stravování a kafetérie
• Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
• Pracovní oblečení

Náplň práce:

• Vedení týmu přibližně 22 až 30 výrobních operátorů
• Organizace směn za účelem splnění výrobního plánu
• Rozvoj a školení operátorů a seřizovačů
• Zajišťování operační údržby strojů a zařízení

Požadujeme:

• SOU nebo SŠ vzdělání s minimálně roční praxí v průmyslu na podobné pozici
• Schopnost vést, rozvíjet tým, plánovat a organizovat
• Ochota pracovat ve třísměnném provozu
• Zkušenost s robotizací a automatizací
• Znalost práce v MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Datum nástupu: Ihned
Mzda: 35 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Liberec
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.