Rozšiřujeme tým v Novém Boru a hledáme motivované obchodníky s realitami!

Náplň práce:
Pomáhat klientům najít jejich vysněný domov nebo ideální prostory pro podnikání.
Obchodování s jedním z nejcennějších statků - nemovitostmi.

Požadujeme

Úspěšný/á budete, pokud:
Máte chuť se učit a neustále se zlepšovat.
Ovládáte práci s PC a mobilní technologie jsou Vám blízké.
Komunikace s lidmi je Vaší silnou stránkou a baví Vás zjišťovat jejich potřeby a přání.
Jste zodpovědní a spolehliví.

Nabízíme

Neomezený výdělek, který odráží Váš úspěch.
Časovou flexibilitu - pracovní dobu si určujete sami.
Možnost rychlého kariérního růstu.
Práce, která bude Vaším koníčkem – každý den přináší něco nového.
Špičkový školící systém a nejmodernější nástroje pro práci.
Silnou marketingovou podporu, právní zázemí a další odborné týmy za zády.
Účast na inspirativních firemních akcích a kongresech.

Nenechte si ujít příležitost změnit svou kariéru a přidejte se k našemu týmu!

Pracoviště: Dvořákova 56, Nový Bor
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 100 000 - 300 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Marie Kučerová
Zadavatel: Marie Kučerová
Lokalita: Nový Bor
Marie Kučerová

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)